interneto puslapiu kurimasKetinate užsiimti internetinio turinio kūrimu, tačiau nežinote kaip susikurti tinklapį? Jums to žinoti ir nereikia, nes šiuo metu interneto puslapių kūrimas atliekamas už gana nedideles sumas. Priklausomai nuo norimo tinklapio sudėtingumo, specialistai visus darbus gali atlikti netgi per kelias valandas. Jeigu jums reikia tokios interneto svetainės, kurioje galėtumėte dalytis įvairiausiais įrašais, nuotraukomis ar vaizdeliais, tai tuomet reikėtų kreiptis į profesionalius tinklapių kūrėjus. Jiems išdėstykite viską – nurodykite kokia svetainė turi būti, ką su ja darysite ir tada specialistai galės pateikti preliminarius paslaugų įkainius. Tikėtina, kad tokia svetainė bus sukurta ant kurios nors populiariausios turinio valdymo sistemos, o tai reiškia, kad paslaugų įkainis ko gero nebus labai didelis.

Interneto puslapių kūrimas ne visada trunka kelias savaites ar dienas.

Kaip jau minėta – visi darbų atlikimo terminai priklauso nuo to, kokio sudėtingumo tinklapio nori klientas. Tačiau reikia paminėti, kad darbų trukmė gali pailgėti, jeigu tuo metu specialistas bus užsivertęs kitais darbais. Jeigu jums reikia tinklapio kuo greičiau, tai tiesiog ieškokite laisvų specialistų, nes kitu atveju, jums gali tekti mokėti papildomą sumą už specialisto skubinimą. Yra įprasta, kad jeigu klientui norisi gauti visus darbus nedelsiant, tai už tą skubėjimą tenka mokėti papildomą sumą.

Visuomet siūloma kreiptis į tuos tinklapių kūrėjus, kurie yra laisvi. Jie paprasčiausiai galės imtis darbų iškart. Jie bus atliekami vos per kelias dienas ar net greičiau. Jeigu tinklapis turi būti skirtas tik turinio dalinimuisi, tai tikėtina, kad tokią svetainę kuriantis specialistas ją paruoš netgi per kelias valandas. Žinoma, jeigu jums reikės išskirtinio dizaino, tai ne tik kad viskas kiek užtruks, bet ir kaina padidės.

Internetinių puslapių kūrimas turi būti užsakomas tinkamai, jog vėliau nebūtų jokių nesusipratimų.

Labai svarbu pabrėžti, kad internetinių puslapių kūrimas pasižymi gana paprasta savybe – kas sutariama, tas ir atliekama. Tad, jeigu pabaigus visus darbus jus būsite sugalvoję, kad tinklapyje norite kažkokios naujos funkcijos, tai nemanykite, kad specialistas ims ir ją sukurs – prieš susitarimą apie tai nieko nebuvo kalbėta, todėl už tokius papildomus darbus jums ko gero teks mokėti atskirai.

stalo_futbolo_stalasŠiuolaikinis žmogus dirba daug ir įtemptai. Dažnai pasitaiko, kad darbe praleidžiama daugiau laiko nei namuose, todėl komfortiška ir jauki darbo aplinka praskaidrina nuotaiką ir suteikia optimizmo. Daugelis darbdavių stengiasi sukurti patogią aplinką savo darbuotojams ir juos motyvuodami įrengia poilsio zonas ar žaidimų kambarius.

Jau keletą metų vakarietiškos idėjos plūsta į visas mūsų valstybės sritis. į daug ką pradėta žiūrėti lanksčiau ir atviriau. Jei seniau darbo vieta buvo įsivaizduojama kaip griežta ir kelianti stresą — šiandien viskas kardinaliai pasikeitė. Pasikeitė ne tik darbo vietų interjeras ar baldai, bet ir pats požiūris į darbo vietą. Šiandien darbo vieta yra daug artimesnė darbuotojui, ji jauki, primenanti namus. Darbuotojams leidžiama dekoruoti savo darbo stalą ar dieną, atsinešti augalų, nuotraukų ar paveikslų. Daugelis vadovų teigiamai žiūri į darbą namuose, arba lankstesnį darbo grafiką. Taigi darbuotojas nebejaučia įtampos ar streso.

Kitas svarbus dalykas, kuris motyvuoja darbuotojus — tai laisvalaikio ir poilsio zonos. Dirbant įtemptą darbą būtinas poilsis arba atokvėpis. Reikia ne tik pailsinti akis, bet ir „pravėdinti galvą“. Tam ir įrengiamos poilsio zonos. Laisvalaikio kambariuose populiarūs tokie atributai kaip stalo futbolo stalas, žaidimų kompiuteris, plokščiaekranis televizorius, minkšti, patogūs baldai. Kiekvienas ofisas pasirenka tai, kas jam priimtiniausia. Ten, kur dirba jaunimas dažniausiai stovi stalo futbolo stalas arba žaidybinis kompiuteris „PlayStation“. Jei biure dirba vyresnio amžiaus žmonės poilsio zonose dažniausiai galime rasti įvairių žurnalų, knygų, televizorių, kavos aparatą. Kokią laisvalaikio zoną įsirengti, priklauso nuo vadovo požiūrio ir pačių darbuotojų norų. Vieniems poilsis asocijuojasi su žaidimais ir kolegų pašnekesiais, kitiems — ramiu pasėdėjimu patogiame krėsle su garuojančios kavos ar arbatos puodeliu. Svarbiausia, kad tokia laisvalaikio zona leistų atsikvėpti ir pasimėgauti laisvomis nuo darbo akimirkomis.

antivirusines programosAntivirusinė programa – tai programa, aptinkanti ir sunaikinanti įvairius kompiuterių virusus. Ji peržiūri ir tikrina kompiuterio atmintyje esančius ir į kompiuterį patenkančius duomenis. Aptikusi virusą, sunaikina jį arba pataiso failą. Šiuolaikinės antivirusinės programos dažnai sujungia antivirusinę peržiūrinčią programą ir antivirusinę budinčią programą. Šiomis dienomis yra daug antivirusinių programų, skirtų kompiuterių apsaugai. Jos gali būti tiek mokamos, tiek ir nemokamos.

Kaspersky antivirus. Antivirusinė, plačiai naudojama kompiuterių apsaugai. Ji veikia kokybiškai ir efektyviai. Ši antivirusinė programa yra mokama, ją įsigyti galima specializuotose kompiuterinės programinės įrangos parduotuvėse.
Norton Antivirus. Dar viena antivirusinė programa, mėgiama vartotojų. Norton antivirusinė programa turi daug atskirų funkcijų ir tarnybų, kurios gali apkrauti kompiuterį ir sulėtinti jo veikimą. Antivirusinė programa yra mokama, tačiau siūlo ir nemokamą skenavimą nuo virusų.
AVG antivirus. Tai nemokama antivirusinė programa. AVG saugo nuo virusų ir kenkėjiškų programų, tačiau lėtina ir pačio kompiuterio veikimą. Taip pat pastebėta, kad AVG veikimas ne visada efektyvus.
Avast antivirus. Viena populiariausių antivirusinių programų. Ši antivirusinė programa turi ir nemokamą versiją. Avast Antivirus turi eilę nustatymų, kurių dėka galima papildomai sukonfigūruoti antivirusinę pagal konkrečius poreikius. Taigi, duomenys saugomi efektyviai, o antivirusinė veikia taip, kaip patogu vartotojui.
Panda Cloud Antivirus. Panda antivirusinės programos taip pat dažnai sutinkamos vartotojų kompiuteriuose. Ši antivirusinė programa taip pat nemokama. Nors konfigūravimo galimybių yra labai mažai, tačiau programa tinka efektyviam apsisaugojimui nuo virusų.

Kompiuterio apsaugą galite pagerinti nuolatos atnaujindami antivirusinę programą arba naudodami užkardą. Užkarda – tai programinė įranga, sukurianti apsauginę sieną tarp jūsų kompiuterio ir interneto. Ji gali apsaugoti kompiuterį nuo daugelio kenksmingų virusų. Taigi, kokią kompiuterio apsaugą ar programą naudoti galite pasirinkti atsižvelgdami į savo poreikius. Svarbu atminti, kad apsauga yra būtina!

Kompiuterių nuomaSiūlymas išsinuomoti kompiuterį kai kuriems vartotojams gali skambėti kaip labai neįprastas pasirinkimas, tačiau taip gali pasirodyti tik iš pradžių. Įsivaizduokite keletą situacijų. Pavyzdžiui, spaudžiate savo nešiojamojo kompiuterio įjungimo mygtuką, tačiau nieko neįvyksta. Skubate į svarbų susitikimą ir netyčia savo kompiuterį išmetate ant žemės. Pusryčiaujate ir ant kompiuterio klaviatūros užpilate karštos kavos. Ir tai tik vos keli pavyzdžiai iš daugelio galimų. Visais šiais atvejais būtina spręsti susidariusią nemalonią situaciją.

Kadangi kompiuteris daugeliui iš mūsų yra vienas iš būtiniausių kasdien naudojamų priemonių, kurio pagalba įgyvendiname labai daug įvairių svarbių darbinių užduočių, be jo išsiversti būtų ypač sudėtinga. Todėl bent vienu iš minėtų atvejų imsite ieškoti būdų, kaip kuo greičiau savo rankose laikyti techniškai tvarkingą ir puikiai veikiantį kompiuterį. Vargu ar akimirksniu norėsite įsigyti visiškai naują kompiuterio modelį – tai pareikalautų labai didelių investicijų. Be abejo, greičiausiai savo kompiuterį pristatytumėte į garantinį servisą, tačiau puikiai suprantama, kad tuomet gali tekti laukti ne vieną mėnesį, kol galų gale jis bus suremontuotas. Ką jau kalbėti apie tuos atvejus, kai garantija būna pasibaigusi ir už remonto darbus tenka mokėti iš savo kišenės.

Visais minėtais atvejais kompiuterių nuoma tampa labai puikiu pagalbininku, sutaupančiu daug laiko, leidžiančiu sumažinti išlaidas ir padedančiu išvengti didelių problemų. Taigi, jei kompiuterio jums reikia skubiai ir jūs tikrai negalite sau leisti laukti savaitės, dviejų ar net viso mėnesio – nieko nelaukus kreipkitės į kompiuterių nuomos paslaugų teikėjus. Jie pasirūpins, kad labai greitai gautumėte patį naujausią ir pranašiausią kompiuterio modelį.

Todėl jei kasdien savo darbui naudojate kompiuterį ir jums labai svarbu, kad kiekvieną darbą savo klientams pristatytumėte pačiu laiku, niekada nepamirškite kompiuterių nuomos paslaugų. Jei manote, kad jums niekada neteks susidurti su kompiuterio gedimais, labai klystate. Įprastai, kuo dažniau yra naudojamas vienas ar kitas kompiuterinis įrenginys, tuo labiau didėja tikimybė, kad jis suges. Dėl šios priežasties tikrai nereikėtų kliautis viltimi, jog mūsų naudojami kompiuteriai tarnaus amžinai ir niekada nesuges. Kur kas geriau iš anksto apsidrausti, pasidomint kompiuterių nuomos paslaugų teikėjais.

kompiuterio valymasNešiojamą kompiuterį turite jau ne vienerius metus? Tokiu atveju daugeliui yra puikiai pažįstama situacija, kuomet jaukų vakarą nusprendėte praleisti žiūrėdami naujausius filmus bei gurkšnodami mėgstamą gėrimą ar ankstyvą rytą pradėjote nuo kavos puodelio ir pašėlusiai įtempto darbo kompiuterio – ir, tiek vienu, tiek kitu atveju, ištiko  tas pats scenarijus – dėl atidumo trūkumo ar neatsargaus judesio, turimu gėrimu apipylėte nešiojamą kompiuterį.  Kas laukia tokiu atveju? Esant tokiai situacijai, galimas tik vienas scenarijus:  pasinaudoti apipilto kompiuterio valymo paslauga. Viskas, ką reikia apie ją žinoti, bus pateikta šiame tekste.

Na, o prieš pradedant vardinti svarbiausius dalykus, dėmes įverta atkreipti į dar kelis akcentus: atsakyti į klausimus – kodėl būtina pasinaudoti šia paslauga ir ką gali padaryti pats kompiuterio savininkas? Atsakant į pirmą klausimą, verta paminėti, kad atlikti apipilto kompiuterio valymo yra tiesiog būtinas –  jei nešiojami kompiuteriai yra apipilami vienu ar kitu skysčiu,   pastarasis nuteka po klaviatūra, tokiu būdu sukeldamas tam tiktų kompiuterio detalių pažeidimas.  Jei kompiuterį valyti delsiama, pažeistas plotas auga ne dienomis, o tiesiog valandomis, o pasekmėmis gali tapti kompiuterio remontas, kuris,  pareikalaus didelių išlaidų arba dar liūdnesnis scenarijus – visiškas kompiuterio gedimas, be galimybės pašalinti problemą. Na, o ką esant tokiai situacijai gali padaryti pats kompiuterio savininkas? Jei jau nutiko taip, jog apipylėte šį įrenginį, pirmiausias dalykas, ką reikia apdaryti – atjungti maitinimo šaltinį, išimti bateriją bei apversti kompiuterį, kad iš jo pasišalintų kuo daugiau skysčio, išvalyti specialiomis servetėles, ir, jei yra galimybė, palikti džiūti bei kuo greičiau kreiptis į profesionalus.

Kur kreiptis prireikus tokios paslaugos? Tai – dar vienas klausimas, į kurį, atsakymą turi žinoti kiekviena nešiojamo kompiuterio savininkas. Reikia akcentuoti, kad tokią paslaugą teikia kone visos įmonės, kurių veikla – kompiuterių priežiūra bei remontas. Reikia žinoti ir tai, kad iškilus tokiai problemai,  paprastai ši paslauga yra sutiekiama skubos tvarka – svarbi kiekviena minutė, nes apipylus kompiuterį, pažeistas plotas auga ne dienomis, o valandomis.

Nuo ko priklauso šios paslaugos kaina? Ir nors paprastai kiekviena įmonė, kuri gali suteikti tokią paslaugą, yra nustačiusi preliminarius įkainius, reikia akcentuoti, kad pastarieji nėra konkretūs – kokia bus galutinė paslaugos kaina paaiškės tik tuomet, kai bus įvertinta esame padėtis – pažeistas plotas. Ne ką mažiau svarbu ir tai, kuo buvo apipiltas kompiuteris – paprastai valymo paslauga kainuoja daugiau tuo atveju, jei kompiuteris buvo apipiltas saldžiu gėrimu (saldinta kava ar arbata, limonadu, vynu, likeriu ir pan.).

Kokia yra tokios paslaugos  teikimo trukmė ir po kiek laiko vėl bus galima tęsti darbą kompiuteriu? Viskas  priklauso ir vėl nuo to, koks kompiuterio plotas buvo pažeistas, tačiau paprastai  išvalyti kompiuteriai yra grąžinai jau kitą dieną.

Na, o pabaigai – trumpas apstebėjimas apie tai, jog  nepaisant to, kad ši paslauga gelbėja daugeliu atveju,  vienas geriausių pasirinkimų yra apskritai išvengti kompiuterio apipylimo skysčiais, tad belieka tik keisti įpročius – dirbant ar pramogaujant kompiuteriu apskritai nevartoti jokių kompiuterių.