Autoservisų teikiamos paslaugos, apie kurias sužinoma tik automobiliui sugedus

Autoservisų teikiamos paslaugos, apie kurias sužinoma tik automobiliui sugedus

Kompiuterinė diagnostika

Ar dažnai tenka užsukti į autoservisą? Na, jei ten nedirbate, tuomet dažnas užsukimas į autoservisą nereiškia nieko gero. Kiekvienas vairuotojas norėtų kiek įmanoma rečiau naudotis autoservisų paslaugomis – juk tiesiog važiuoti automobiliu ir negalvoti apie jo tvarkymą yra gerokai maloniau nei pastoviai sukti galvą, kas vėl su automobiliu negerai. Deja, autoservisų paslaugos dažnai yra neišvengiamos.

        Anksčiau autoservisai buvo paprasti – krūva rankinių, gal ir elektrinių įrankių ir tepaluotos meistro rankos. Šiandien viskas kiek kitaip. Bet kurią, ne per seniausiai pagamintą mašiną, galima prijungti prie kompiuterio ir nustatyti jo bėdas. Tai yra kompiuterinė diagnostika. Aišku, šis būdas nepadės patikrinti tepalų lygio automobilyje, tačiau jis parodys, kaip veikia variklis, kurie davikliai gali būti sugedę. Kompiuterinė diagnostika šiandien taikoma plačiai ir ji gerokai palengvina automechanikų darbą diagnozuojant automobilio bėdas.

        Kompiuterinė diagnostikaPrie kompiuterio galima prijungti kone kiekvieną automobilį pagamintą šiame amžiuje. Tik seniausi automobiliai neturės galimybės kompiuterio ekrane parodyti, kaip jie veikia. Matydami variklio darbą ir jo bėdas, autoservisų darbuotojai gali greitai sutvarkyti tai, kas sugedę ir jūs vėl galėsite važiuoti savo automobiliu.

      Autoservisas Vilniuje – geriau nei autoservisas miestelyje

        Ar kada teko pildyti kondicionierių? Jei ne, tuomet jūsų automobilis greičiausiai jo neturi. Tačiau naujesnis automobiliai be kondicionierių neapsieina. Ir juos kartas nuo karto reikia papildyti.

        Kondicionierių pildymo paslauga atliekama ne visur. Žinoma, tokie didieji miestai kaip Vilnius tikrai turi ne vieną autoservisą, kuris siūlo šią paslaugą. Todėl Vilniuje papildyti automobilio kondicionierių nebus sunku. Kiek kitaip gali būti mažuose miesteliuose, kur atliekami tik pagrindiniai automobilių remonto darbai.

        Jei gyventa Vilniuje, tuomet jums pasisekė – beveik bet kuris autoservisas Vilniuje pasiūlys jums tokias paslaugas kaip ratų suvedimas  ar ratų geometrija. Jei tik autoservisas Vilniuje nėra kažkoks neaiškus garažas vidiniame daugiabučio kieme, tuomet šios paslaugos bus nesunkiai atliekamos bet kuriame didesniame autoservise.

        Beje, kalbant apie autoservisus garažuose, reikėtų jų vengti – jie siūlo, toli gražu, ne visas paslaugas. Net jei toks garažas – autoservisas Vilniuje ar kitame didžiajame mieste. Tokie autoservisai jums nepasiūlys kompiuterinės diagnostikos, kondicionierių pildymo. Tad jei turite daugiau kaip vieną tvarkytiną dalyką automobilyje, geriau būti rinktis didesnį autoservisą, kuris pasiūlys kone visas reikiamas paslaugas.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.