Biuras namuose, kaip jį įsirengti?

Biuras namuose, kaip jį įsirengti?

Biuras namuose šiandien yra itin aktualus dalykas, nors dar visai neseniai daugelis darbdavių į tai žiūrėjo gana skeptiškai. O kai kurie sau darbo vietą yra įsirengę būtent savo namuose ir nė nemano kišti nosies į biurą.

Visi tarsi sutinka, kad darbo vieta biure privalo būtų patogi, patogios kėdės bei stalai. Tačiau namuose kažkodėl tai neretai užmiršta ir nesureikšmina arba tiesiog taupo manydami, kad dirbti galima ir prie valgomojo stalo. Toks požiūris gali greitai atsirūgti sveikatos sutrikimais, nuovargiu nugaros srityje ar stuburo iškrypimu. Jau nekalbant apie tai, kaip stipriai tai mažina darbo produktyvumą.

Taigi, kaip reikėtų įsirengti biurą namuose, kad dirbti būtų patogu ir nevargintų kūno skausmai bei nuovargis? Jeigu turite atskirą tam skirtą darbo kambarį, tuomet biurą namuose įsirengti galima labai patogiai ir galimybės yra gana plačios. Žinoma, reikalingas funkcionalus stalas, biuro kėdė, tik nesugalvokite darbuotis ant paprastos kėdės.

Kas svarbu renkantis darbo stalą? Biuro stalai paprastai yra gaminami atsižvelgiant į visus žmogaus sveikatai palankius reikalavimus. Todėl toks stalas puikiai tiks ne tik biurui, bet ir darbui namuose. Jį rinktis reikėtų priklausomai nuo poreikių – ar reikalinga vieta dokumentams ar kitoms darbo priemonėms susidėti, o gal darbas – išskirtinai tik kompiuteriu. Pagal tai stalą reikėtų rinktis su stalčių bloku, lentynomis arba be nieko.

Darbo kėdė – ne mažiau svarbus, o gal net ir svarbiausias elementas šioje kolekcijoje, todėl ją rinkti reikėtų itin atidžiai. Labai svarbu, kad kėdės atlošas bei atlošo atstumas ir, žinoma, kėdės aukštis būtų reguliuojamas. Tai leis kiekvienam maksimaliai prisitaikyti pagal individualius anatominius bei sveikatos poreikius, nepriklausomai nuo ūgio ar kitų savybių.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.