Gimtadienio atributai: kaip parinkti tinkamiausius?

Gimtadienio atributai: kaip parinkti tinkamiausius?

su gimtadieniu gelesGimtadienis – viena gražiausių švenčių, o dar geresnė žinia yra ta, jog ši diena palanko kiekvienais metais. Vis dėlto, kai šventė kartojasi kasmet, tenka pasukti galvą, ką pasirinkti, kad gimtadienio atributai visada stebintų. Taigi, šį kartą pakalbėsime apie juos ir atsakysime į klausimą, ką rinktis, kad užtikrintume įvairovę.

Gimtadienio gėlės

Savaime suprantama, vienas svarbiausių gimtadienio akcentų yra gimtadienio gėlės. Ką jau ką, tačiau įvairovę renkant su gimimo diena gėlės, užtikrinti yra tikrai nesunku. Rožės, eustomos, gvazdikai, lelijos, alstromerijos, petunijos, o gal net dygieji kaktusai? Kiekvienai metais nustebinkite šventės kaltininką vis kitomis gėlėmis. Juk užsakyti galite ir internetu, tai visiškai paprasta. Pristatymas bet kuriame Lietuvos mieste įmanomas itin greitai, pavyzdžiui, net ir gėlės į namus Alytus galima sulaukti itin staigiai.

Saldumynai

Įprasta, kad gimtadienis ir saldumynai yra du neatsiejami dalykai. Jei kasmet vykstate pasveikinti sau svarbaus žmogaus su gimtadieniu ir esate įpratę vežtis su savimi saldumynų, pasistenkite, kad kiekvienais metais jie būtų skirtingi – rankų darbo šokoladas, kanelės, keksiukai, tortai, šakočiai, oriniai  pyragaičiai, vaisinė tartaletė – pasirinkimų labai daug.

Atvirukas

Koks gimtadienis be atviruko? Gera žinia ta, kad jų pasirinkimas mūsų dienomis auga tarsi ant mielių, todėl kiekvienais metais rasite kuo nustebinti šventės kaltininką. Skirtingi personažai, tekstūros, spalvos, palinkėjimai, dizaino sprendimai – visa tai tam, kad kiekvienais metais turėtumėt kuo nudžiuginti.

Kiti pasirinkimai

Šventę praturinti gali ir kiti pasirinkimai. O tam, kad išvengtumėte nuobodulio, kiekvienais metais rinkitės vis kitokius sprendimus: vieną kartą tai gali būti  butelis raudono vyno, kitą – kvapnios arbatos rinkinys, dar kitą – šventiniai fejerverkai arba dekoracijos.

Įvairovės principas būtinas ne tik tiems, kurie vyksta  į gimtadienio šventę, bet ir tiems, kurie ją rengia. Jei kiekvienais metais rengiate gimtadienio šventes, nepamirškite įvairenybių, priešingu atveju šventės taps nuobodžia kasdienybe.  Pavyzdžiui, jei šventes organizuojate ne namuose, kiekvieną kartą parinkite vis kitą vietą (kavinę, restoraną, SPA centrą, parką, kaimo turizmo sodybą ir pan.). Jei vienais metais pamaloninote svečius dovanėlėmis, kitais skirkite daugiau dėmesio kvietimų kūrimui. Svarbios yra ir šventinės vaišės bei gėrimai – kasmet pasistenkite nustebinti kuo nors nauja bei ypatinga.

Gimtadienių laukti dar smagiau, kai kiekvienais metais jie būna vis kitokie.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.