Ką reikia žinoti perkant tvorą kiemui?

Ką reikia žinoti perkant tvorą kiemui?

Pagrindinis tvoros kiemui pasirinkimo kriterijus yra individualūs kiekvieno poreikiai. Todėl prieš įsigyjant tvorą, reikėtų gerai pagalvoti ir apsispręsti, kokia tvora geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Vieniems tvora būtina dėl privatumo ir maksimalaus saugumo, kitiems – tiesiog dėl teritorijos ribų apsibrėžimo.

Žinoma, nė viena tvora negarantuoja visiškos apsaugos, nes nėra tokios tvoros, per kurią negalėtų patekti ilgapirščiai. Tačiau renkantis tvorą privačiam kiemui, kiekvienam svarbu estetika, kokybė bei ilgaamžiškumas. Bet kuriuo atveju – tai nėra labai pigus pirkinys, todėl geriau rinktis patikimą ir poreikius tenkinantį gaminį. Kadangi tvora – ilgalaikė investicija.

Renkantis tvorą savo kiemui turėtumėte žinoti keletą detalių. Tvoros įrengimas yra reglamentuojamas tam tikrų statybos reglamento nuostatų, todėl reikėtų į tai atsižvelgti ir jų laikytis. Norint statyti tvorą ant sklypų su kaimynu ribos, būtinas kaimyno sutikimas, kitu atveju tvorą turite atitraukti ir statyti savo teritorijoje.

Priklausomai nuo tvoros tipo, reglamentuojamas ir jos aukštis bei tankumas. Todėl įsirengti tokią tvorą, kokią panorėsite nelabai pavyks, jei tam prieštaraus su jūsų sklypu besiribojančio sklypo savininkas. Tam tikri ribojimai yra ir saugomose teritorijose, tokiose kaip draustinis ir panašiose vietose. Kai kuriais atvejais tvora turi atitikti bendrus toje teritorijoje keliamus reikalavimus, pavyzdžiui, esant paveldo teritorijoje.

Jeigu išskirtinių reikalavimų ir pageidavimų nėra ar norint kiemui įrengti segmentinę tvorą, tai padaryti galėsite visiškai paprastai ir lengvai. Tai vienas iš greičiausiai montuojamų tvorų pasirinkimų, kuri pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, o taip pat atrodo labai estetiškai. Segmentinių tvorų yra skirtingo aukščio, vielos storio, tipo ir spalvų, komplektuojama su metaliniais tvoros stulpais, lengvai montuojama. Gali būti dažyta arba cinkuota, todėl nesunkiai derinama bendrame fone.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.