Kalėdinių siuntų pakavimas

Kalėdinių siuntų pakavimas

Kalėdinės dovanos yra neatsiejama kalėdų tradicija visose šalyse. Jų su nekantrumu laukia ne tik vaikai, bet ir suaugusieji sau artimus žmones švenčių proga pradžiugina dovanomis. Ne visuomet artimiesiems jas galime įteikti asmeniškai, tad kalėdiniu laikotarpiu žymiai daugiau nei įprastai naudojamės  siuntų siuntimu. Ruošiantis siųsti dovaną kaip siuntą kartais tikru rūpesčiu tampa jos pakavimas. Juk norisi, kad siunta būtų supakuota ne tik tinkamai, bet ir šventiškai. Kaip gi tai padaryti?

  • Dėžė

Jei jūsų siunčiamas daiktas nėra pakuotėje ar dėžutėje, pirmiausia jį reikia supakuoti.  Tačiau čia reikia nepamiršti, kad daiktas bus siunčiamas, todėl turite pasirūpinti ir jo saugumu. Siuntiniai pakuojami į kartono dėžes. Dėžės dydį pasirinkite tokį, kuris būtų kuo arčiau daikto dydžio, t.y. kad dėžutėje liktų kuo mažiau laisvos vietos. Likusią laisvą vietą pagal siuntų siuntimo taisykles reikia pripildyti pakavimo medžiaga.  Puikus sprendimas siunčiant kalėdines dovanas yra laisvos vietos dėžutėje užpildymas blizgiais popierėliais ar iš jūros putos išpjaustytomis snaigėmis.

  • Dovanų popierius

Siuntas gabenančios įmonės dažniausiai turi savo taisykles dėl siuntų dėžės reikalavimų. Kai kuriais atvejais siuntos laikomos tinkamomis siųsti tik kai jos supakuotos į paprastą siuntimui skirtą dėžę, ant kurios negali būti jokių paveikslėlių. Tokiu atveju supakuotą siuntą galite supakuoti į šventinį popierių ir dėti į dar vieną, jau siuntimui skirtą dėžę. Tuo tarpu jei siuntėjas priima siuntas, kurios saugiai supakuotos į šventiniu popieriumi apklijuotą dėžę, papildomos siuntimo dėžės nereikės.

  • Dovanos specifika

Pakuojant siuntą ir renkantis siuntėją visuomet atsižvelkite į tai, ką siųsite. Pavyzdžiui, jei siųsite dovanų vazą ar kitą dužų daiktą, turite itin kruopščiai pasirūpinti tokio daikto įpakavimu. O dar geriau tokiais atvejais rinktis tokį siuntėją, kuris teikia ir specifinių, t.y. dužių daiktų siuntimo paslaugas. Šiuo atveju tokie daiktai gabenami atskirai ir garantuojama, kad jie nebus pažeisti.

Tikimės šie patarimai padės supakuoti kalėdines siuntas ir pradžiuginti savo artimus žmones.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.