Kanapių arbata miegui – saldžių sapnų…

Kanapių arbata miegui – saldžių sapnų…

Drąsiai galima teigti, kad miego sutrikimai šiandien kamuoja dažną pasaulio gyventoją. Be jokios abejonės, ši situacija tikrai nesusiklostė be priežasties. Būtina suvokti tai, kad aktyvus gyvenimo ritmas, itin didelis poreikis naudotis techninėmis, elektroninėmis priemonėmis, pasyvus gyvenimo būdas ir pan., turi tam pačią didžiausią įtaką. Trys šaukštai sveikatos: kas nutiks, jei dieną pradėsite su obuolių actu, linų ar kanapių aliejumi? Gerai žinome tai, kad savo gyvenime koreguoti bent nedidelius aspektus yra tikrai labai sunku. Tad, ką jau ir kalbėti apie tokius kardinalius pokyčius. Gi, imti ir atsisakyti kompiuterio, telefono mes tiesiog negalime. Tai ne tik mūsų asmeninius poreikius tenkinantys daiktai, tačiau ir darbo priemonės. Tarkime, jei jūs dirbate administracinės srities darbą, visiškai natūralu, kad telefonas ar kompiuteris yra tie darbo įrankiai be kurių negalite įsivaizduoti savo gyvenimo dienos. Būtina suvokti tai, kad šiuo atveju, labai svarbu ieškoti kitokių sprendimo būdų. Tikime, kad vienas iš jų tikrai gali būti ir kanapiu arbata: https://www.gogreenhemp.lt/kanapiu-arbata

Kanapių arbatos poveikis geram jūsų miegui

Verta pastebėti tai, kad mokslinių tyrimų ir pačių įvairiausių bandymų metu išsiaiškinta, kad kanapiu produktai (https://www.gogreenhemp.lt/kanapiu-produktai) gali turėti teigiamą naudą žmogaus miegui, ypač Sėjamoji kanapė. O visą tai pasireiškia tokiais požymiais, kaip:

  • Tampa lengviau atsipalaiduoti;
  • Jaučiama vidinė ramybė ir harmonija;
  • Bent trumpam pamirštamas kamuojantis stresas ir įtampa;
  • Aiškesnės miego fazės;
  • Malonūs sapnai ir pan.

Gerai žinome tai, kad miegas mūsų kūnui yra labai svarbus. Tačiau, dažnas iš mūsų jam skiriame tikrai ne tiek laiko, kiek dera. Tarkime, jei rekomendacijose yra nurodoma miegui skirti bent 8 valandas, vargu, ar kiekvienas iš mūsų tai galime įgyvendinti ir realiai. Nuostabu, jei pavyksta pamiegoti bent 5 – 6 valandas, nes gyvenimo ritmas yra toks spartus ir jame nestinga pačių įvairiausių veiklų, kad sunku ir visur suspėti. Būtina suvokti tai, kad kanapiu aliejus (https://www.gogreenhemp.lt/kanapiu-aliejus) gali būti tas produktas, kurio ieškojote labai ilgai. Drąsiai galima teigti, kad tokiu metu, tikime, kad jūsų miegas gali tapti kur kas kokybiškesniu. Žinoma, laiko pakeisti mes jokiu būdu negalima. Tai reiškia, kad aliejus veikia ne kiekybiškai, o kokybiškai. Į Klaipėdą per siuntų terminalą kanapių ekstraktą siuntusiam vyrui – laisvės apribojimas.

Visuomet prisiminkite, kad poilsis yra mūsų gyvenimo variklis, kuris ir suteikia jėgų nuveikti tiek daug. Gerai žinome tai, kad miego metu pailsi ne tik mūsų kūnas, tačiau ir siela. Žinoma, atkuriama ir gera organizmo pusiausvyra: sistemų veikimas, organų funkcionavimas ir pan. Tad, saldžių sapnų ir gero miego! Įdomu: https://www.gogreenhemp.lt/straipsniai/kanapiu-nauda-sportuojantiems-kaip-sumazinti-skausma–12.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.