Kelionės į JAV jau nebėra tokios brangios kaip seniau

Kelionės į JAV jau nebėra tokios brangios kaip seniau

Pigūs aviabilietai iš Palangos, Vilniaus, Rygos, Kauno nuo €14 tik su Flymaster.LTNors norintiems keliauti į JAV bevizio režimo nebuvimas sukelia nemažai sunkumų dėl biurokratijos, vis tiek atsiranda gana daug lietuvių, kurie keliauja būtent į šią šalį. Norintiems iš arčiau susipažinti su šia šalimi daug iššūkių nekyla, ypač kai kalba eina apie pigias keliones. Šiek tiek vargo būna tik su vizų išdavimu, o kas liečia kelionių planavimą, tai lietuviams daug problemų nekyla dėl nemažai Lietuvoje veikiančių pigių skrydžių nemažai. Keliauti į JAV dar niekad nebuvo taip pigu kaip dabar. Keliones suplanuoti yra paprasta dėl to, kad dabar visi žmonės gali rinktis pigių skrydžių bendrovių siūlomas keliones už mažą kainą.

Internete yra itin didelis skaičius specialių kelionių tinklapių, kurie pateikia bilietų sąrašus iš kelių skrydžių bendrovių. Tai reiškia, kad naudojantis tokiais tinklapiais, galima sumažinti kelionių biudžetą netgi kelis kartus. Kai kurie vis dar mano, kad norint pasiekti JAV, teks išleisti ne vieną tūkstantį eurų. Taip, gali būti jog prireiks keturženklių sumų, tačiau viskas priklausys nuo to, kiek laiko ten būsite ir kokiomis paslaugomis naudositės. Jeigu tai pažintinės kelionės, kurių tikslas iš arčiau pamatyti JAV, tai didelių sumų išleisti neteks. Jums tokiu atveju reikėtų rinktis kiek trumpesnes keliones, taip pat reikėtų atidžiau rinktis nakvynę. Nakvynės pasirinkimo klausimu visuomet siūloma viešbučius pasilikti paskutinėje vietoje.

Į JAV keliaujantiems lietuviams reikia žinoti, kad kiekvienoje šalyje turizmas yra plėtojamas savaip, o kadangi dabar yra technologijų era, tai jums būtų naudinga internete paieškoti specialių sistemų, kuriose galima rasti privačius nakvynės pasiūlymus. Paprastai kalbant, į JAV nuskristi bus be galo pigu dėl pigių skrydžių bendrovių pasiūlymų, tačiau kalbant apie nakvynę, tai čia sutaupyti galima pasirenkant privačius nuomotojus.

Visi keliautojai turi žinoti, kad itin dideles sumas teks išleisti tais atvejais, jeigu visus kelionių planavimo darbus jūs perleisite kelionių agentūroms. Lietuvoje jų skaičius mažėja, nes dauguma keliautojų jau pradėjo suprasti, kad patys organizuodami keliones, jie gali sutaupyti žymiai solidesnes sumas ir visos atostogos nebebūna tokios brangios.

Plačiau skaitykite: http://flymaster.lt/jav/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.