KOKIA VONIA PRAKTIŠKIAUSIA KASDIENINIAM MAUDYMUISI?

KOKIA VONIA PRAKTIŠKIAUSIA KASDIENINIAM MAUDYMUISI?

Vonia mūsų namuose tai patogumo, švarumo ir praktiškumo lydinys. Be jos sunkiai įsivaizduojame savo kasdieninę buitį. Todėl prieš ją įsigyjant reikia atsakingai pagalvoti, o kokia vonia gali būti pati tinkamiausia kasdieniniam maudymuisi. Kadangi vonios būna gaminamos iš skirtingų medžiagų, aptarsime jų skirtumus ir privalumus viena kitos atžvilgiu, jums tik beliks nuspręsti kokią vonią pasirinkti.

Kuo ypatingos yra plieninės vonios?

Vonios, kurios pagamintos iš įvairaus storio plieno lakštų, dar būna padengiamos ir emaliu. Tokios vonios sienelės gerai atlaiko smūgius, nebijo įbrėžimų. Jos paviršius yra ne tik glotnus, bet ir greitai įšyla. Tokia vonia yra lengva, nesudėtinga montuoti, ji atspari įvairioms cheminėms valymo ir higienos priemonėms. Puiku ir tai, kad vonios spalva nekinta ilgą laiką, jai suteikiama trisdešimties metų garantija. Plieninės vonios yra labai praktiškos dėl savo ilgaamžiškumo ir nedidelės kainos. Todėl jas daug kas renkasi savo namams.

Ką gero galima pasakyti apie akrilines vonias?

Vonios iš akrilo yra brangesnės už plienines, tačiau populiarumu nenusileidžia plieninėms. Dėl to, kad akrilas yra lengvas ir lankstus, iš jo pagamintos vonios būna įvairaus didumo ir skirtingų formų. Šių vonių paviršius irgi būna įvairus: matinis, perlamutrinis arba blizgus. Tokios vonios nerūdija, jas lengvai galima išvalyti skystomis valymo priemonėmis. Taip pat jos garsėja antibakterinėmis savybėmis, o atsiradus įbrėžimams, jas be didesnio vargo galima kuo puikiausiai restauruoti. Tiesa, akrilinėse voniose nepatariama maudyti naminių gyvūnų dėl to, kad jie savo aštriais nagais gali sugadinti lygų vonios paviršių. Taip pat akrilines vonias būtina saugoti nuo plaukų lako purslų, klijų ir nagų lako lašų, nes jie darko apsauginį akrilo sluoksnį.

Ketaus vonios privalumai ir trūkumai

Emaliu padengta ketaus vonia, kaip ir plieninė, garsėja savo ilgaamžiškumu, nebijo įbrėžimų ir įskilimų, patikimai sulaiko vandens šilumą. Jų esama pačių originaliausių formų ir spalvų, todėl ją įmanoma priderinti prie bendro vonios kambario interjero. Pagrindinis tokio tipo vonios minusas – didelis jos svoris, todėl vonios kambario grindys turėtų būti patikimai sutvirtintos, kad atlaikytų sunkią ketaus vonią. Be to, šios vonios yra brangesnės už kitų rūšių vonias.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.