Manikiūro ir pedikiūro priemonės

Manikiūro ir pedikiūro priemonės

Esate pradedančioji manikiūro ir pedikiūro meistre? O gal norite užsiimti šiais maloniais užsiėmimais savo malonumui? Bet kuriuo atveju jums reikės ne vienos ir ne dviejų būtinų priemonių. Jų ieškant pasiklysti plačioje prekių gausoje tikrai labai lengva. Todėl paruošėme patarimus, kurie padės greičiau pasirinkti tinkamas pedikiūro ir manikiūro priemones.

  •  Priemonių sąrašas

Pirmiausia, sudarykite jums reikiamų priemonių sąrašą. Jei kai kurias priemones jau turite, pagalvokite ko trūksta. Na, o jei ruošiatės tik pradėti nagų priežiūros ir lakavimo darbus, jums reikės visko nuo … iki. Pagrindiniai aparatai yra manikiūro ir pedikiūro frezos bei LED lempos. Nors kai kuriuos LED lempų modelius galima naudoti tiek manikiūrui, tiek pedikiūrui, tačiau kokybiškam ir patogiam darbui verčiau rinktis atskiras tik kojoms arba rankoms skirtas lempas. Tuomet į sąrašą įtraukite manikiūrui ir pedikiūrui skirtas priemones – dildes, įrankius odelėms ir nagams, priemones lako nuėmimui ir vonelėms. Galiausiai, pagalvokite kokių spalvų ir rūšies nagų lakų norėsite įsigyti.

  • Kokybė – labai svarbu!

Renkantis manikiūro ir pedikiūro priemones, kaip ir bet kokias kitas prekes, paprastai susiduriama su dilema – kas svarbiau: kaina ar kokybė? Nagų priežiūrai skirtos prekės yra viena iš tų sričių, kur nederėtų taupyti. Prastos kokybės priemonės ne tik ilgai netarnaus, bus nepatogios naudoti, bet gali ir pažeisti nagą (pavyzdžiui, nekokybiški nagų frezos antgaliai). Tuo tarpu profesionalios ir kokybiškos priemonės patenkins visus lūkesčius ir jas be rūpesčių naudosite ne vienerius metus.

  • Konkrečiai žinokite ko jums reikia

Labai svarbu yra išsirinkti būtent tas priemones, kurių jums reikia. Visuomet atkreipkite dėmesį į lako rūšį, dildės gruoblėtumą, nagų žirklučių formą ir pan. Jei priemones jau teko naudoti, žinosite kurios jums yra patogesnės. Na, o jei pačioms nėra tekę daryti manikiūro ar pedikiūro, pasitarti dėl tinkamiausių priemonių galima su specialistais ar šiomis priemonėmis prekiaujančios internetinės parduotuvės administratoriais.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.