Odontologijos klinika Vilniuje: kokių paslaugų ieškoti sostinėje?

Odontologijos klinika Vilniuje: kokių paslaugų ieškoti sostinėje?

Odontologijos klinika Vilniuje

Turbūt labai sunkiai pavyktų rasti žmogų, kuris nebūtų susidūręs su jokiomis stomatologinėmis problemomis. Dantų taisymas, tiesinimas, balinimas ar burnos higiena – bent vieną iš šių procedūrų teko patirti kiekvienam. Medicina kasmet tik tobulėja, o kartu plečiasi ir odontologijos paslaugų spektras. Ypatingai platus jis yra didmiesčiuose. Šiame straipsnyje aptarsime, kokių paslaugų galite tikėtis nusprendę kreiptis į odontologijos klinika Vilniuje.

  • Dantų plombavimas. Procedūra atliekama siekiant atkurti pažeistą dantį – dėl gedimo susidariusi ertmė išvaloma ir užpildoma, pašalinami danties defektai. Šiuo metu dažniausiai naudojamos helio plombos, jos ypatingos tuo, kad sutvirtėja veikiamos intensyvaus šviesos šaltinio. Galimas ir estetinis dantų plombavimas. Šiuo atveju atliekamas nuskilusių, patyrusių traumą, negražių dantų restauravimas. Atkuriama jų forma, spalva, skaidrumas.
  • Dantų šaknų kanalų gydymas. Tai šaknies kanalų išvalymas ir užplombavimas, apsaugant sveikus dantis, aplinkinius audinius ir žandikaulį nuo infekcijos plitimo, uždegimo ar sunkesnių komplikacijų. Odontologijos klinikoje, atliekant dantų šaknų kanalų gydymą, pašalinami pažeisti, infekuoti audiniai, išvalyti šaknies kanalai užpildomi specialia šaknies užpildo medžiaga.
  • Dantų protezavimas. Galimas estetinis dantų protezavimas, kurio metu atstatomi pažeisti dantys, jų forma ir struktūra. Pasirūpinama dantų estetine išvaizda, sugrąžinamas kramtymo komfortas, pašalinami dėl prarastų dantų atsiradę kalbos defektai. Taip pat pacientas gali rinktis ir mikroprotezavimą. Jo metu atstatomas ne visas prarastas dantis, o tik jo dalis. Naudojamos laminatės ir keramikiniai užklotai.
  • Dantų implantacija. Tai dantų atkūrimas, naudojant danties implantą ir atliekant protezavimą, tausojant greta defekto esančių dantų kietuosius audinius. Impantacija padeda išvengti žandikaulio kaulo sunykimo, suteikia gerą estetinę išvaizdą ir kokybiško kramtymo funkciją.
  • Burnos higiena. Šalinami susidarę dantų akmenys ir apnašos, burnos ertmė apsaugoma nuo ligų atsiradinimo.
  • Dantų balinimas. Tai pakeitusių spalvą, pavyzdžiui, patamsėjusių ar pageltusių, dantų šviesinimas.
  • Kreivai išaugusių dantų ištiesinimas, netaisyklingo sukandimo koregavimas.
  • Dantų puošimas. Odontologijos klinikose Vilniuje atliekamas dantų puošimas pasirinktos medžiagos, spalvos ir formos papuošalais, tokiais kaip svarovski kristalai.
  • Vaikų odontologija. Odontologai rūpinasi ir pačių mažiausių pacientų dantimis. Remomenduojama neatidėlioti vizito ir pas stomatologą apsilankyti vos išdygus pirmiesiems pieniniams dantukams. Jei vis dėlto dantį tenka taisyti – vaikams siūlomos specialios spalvotos plombos.

Tikimės, kad išnagrinėję teikiamų paslaugų sąrašą lengvai rasite kliniką, kuri atitiktų jūsų poreikius.

Parašykite komentarą