Vėdinimo sistemų meistrai

Vėdinimo sistemų meistrai

Ventiliacija, šildymas ir kondicionavimas yra glaudžiai tarpusavyje susiję dalykai. Jeigu savo namuose norite turėti gerą mikroklimatą, o sąskaitos už šildymą pagrįstos, jums reikia meistrų kurie supranta  visas šildymo ir vėdinimo subtilybes. Kontroliuoti patalpų tempertūrą ir oro kokybę padės atitinkami įrenginiai, bet jiems teisingai sumontuoti prireiks specialistų. Tokių nėra daug, nes sistemos yra skirtitngos, vienos jų užpildytos vandeniu, kitos veikia saulės energijos dėka, todėl ne visi meistrai moka montuoti ir remontuoti visas vėdinimo ir šildymo sistemas.

Šildymo sąskaitos nuolat augant, vis daugiau žmonių galvoja kaip sumažinti išlaidas už šias paslaugas. Vienintelis būdas tai padaryti, efektyviai valdyti energijos poreikį, įsirengti vėdinimo sistemą. Štai čia ir reikalingi profesionalūs vėdinmo technikai kurie apskaičiuos ko tiksliai reikia jūsų namui, butui ar biurui.

Vėdinimo sistemų montavimas yra atsakingas darbas ir jo negali atlikti bet kas. Vėdinimo sistemos yra sudėtingi projektai, jos montuojamos įmonėse, gamyklose, igoninėse, parduotuvėse, mokyklose ir kitos paskirties statiniuose. Nuo vėdinimo priklauso mūsų komfortas ir sveikata todėl montavimas turi būt atliekamas griežtai pagal iš anksto paruoštus brėžinius laikantis techninių reikalavimų. Meistras turi mokėti ne tik montuoti bet ir remontuoti sistemas, išmatuoti pralaidumą, nustatyti trūkumus, pakeisti susidėvėjusias dalis, izoliuoti atsiradusį nesandarumą, panaudojus matavimo prietaisus optimizuoti vėdinimo sistemos darbą. Montavimui ir sistemos derinimui reikia daug specialių įrankių kurie skirti tik tam tikriems darbams, pavyzdžiui anglies dvideginio matuoklis, oro srauto matuoklias, sandarumo tikrinimo įrankiai ir pan. Visa ši įranga nėra universali, naudojamas šiose siauroje nišoje, ji kainuoja brangiai, tad ir vėdinimo specialistų paslaugos yra brangesnės nei kitų specialybių meistrų paslaugos.

Vėdinimo sistemų meistrai ne tik remontuoja bet taip pat atlieka vėdinimo sistemų valymo darbus. Pakeisti arba išvalyti filtrus, patikrinti ortakių būklę, pamokyti klientus kaip atlikti elementarius priežiūros darbus, visa tai meitrų pareiga. Praktiški patarimai kaip prižiūrėti sistema padės užbėgti už akių problemoms kurios gai atsitikti ateityje. Tokie paprasti dalykai kaip mechaninis metalinių detalų sutepimas tepalu arba filtrų valymas padės išvengti visos grandinės gedimų.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.