Viskas, ką reikia žinoti apie apipiltų nešiojamų kompiuterių valymo paslaugą

Viskas, ką reikia žinoti apie apipiltų nešiojamų kompiuterių valymo paslaugą

kompiuterio valymasNešiojamą kompiuterį turite jau ne vienerius metus? Tokiu atveju daugeliui yra puikiai pažįstama situacija, kuomet jaukų vakarą nusprendėte praleisti žiūrėdami naujausius filmus bei gurkšnodami mėgstamą gėrimą ar ankstyvą rytą pradėjote nuo kavos puodelio ir pašėlusiai įtempto darbo kompiuterio – ir, tiek vienu, tiek kitu atveju, ištiko  tas pats scenarijus – dėl atidumo trūkumo ar neatsargaus judesio, turimu gėrimu apipylėte nešiojamą kompiuterį.  Kas laukia tokiu atveju? Esant tokiai situacijai, galimas tik vienas scenarijus:  pasinaudoti apipilto kompiuterio valymo paslauga. Viskas, ką reikia apie ją žinoti, bus pateikta šiame tekste.

Na, o prieš pradedant vardinti svarbiausius dalykus, dėmes įverta atkreipti į dar kelis akcentus: atsakyti į klausimus – kodėl būtina pasinaudoti šia paslauga ir ką gali padaryti pats kompiuterio savininkas? Atsakant į pirmą klausimą, verta paminėti, kad atlikti apipilto kompiuterio valymo yra tiesiog būtinas –  jei nešiojami kompiuteriai yra apipilami vienu ar kitu skysčiu,   pastarasis nuteka po klaviatūra, tokiu būdu sukeldamas tam tiktų kompiuterio detalių pažeidimas.  Jei kompiuterį valyti delsiama, pažeistas plotas auga ne dienomis, o tiesiog valandomis, o pasekmėmis gali tapti kompiuterio remontas, kuris,  pareikalaus didelių išlaidų arba dar liūdnesnis scenarijus – visiškas kompiuterio gedimas, be galimybės pašalinti problemą. Na, o ką esant tokiai situacijai gali padaryti pats kompiuterio savininkas? Jei jau nutiko taip, jog apipylėte šį įrenginį, pirmiausias dalykas, ką reikia apdaryti – atjungti maitinimo šaltinį, išimti bateriją bei apversti kompiuterį, kad iš jo pasišalintų kuo daugiau skysčio, išvalyti specialiomis servetėles, ir, jei yra galimybė, palikti džiūti bei kuo greičiau kreiptis į profesionalus.

Kur kreiptis prireikus tokios paslaugos? Tai – dar vienas klausimas, į kurį, atsakymą turi žinoti kiekviena nešiojamo kompiuterio savininkas. Reikia akcentuoti, kad tokią paslaugą teikia kone visos įmonės, kurių veikla – kompiuterių priežiūra bei remontas. Reikia žinoti ir tai, kad iškilus tokiai problemai,  paprastai ši paslauga yra sutiekiama skubos tvarka – svarbi kiekviena minutė, nes apipylus kompiuterį, pažeistas plotas auga ne dienomis, o valandomis.

Nuo ko priklauso šios paslaugos kaina? Ir nors paprastai kiekviena įmonė, kuri gali suteikti tokią paslaugą, yra nustačiusi preliminarius įkainius, reikia akcentuoti, kad pastarieji nėra konkretūs – kokia bus galutinė paslaugos kaina paaiškės tik tuomet, kai bus įvertinta esame padėtis – pažeistas plotas. Ne ką mažiau svarbu ir tai, kuo buvo apipiltas kompiuteris – paprastai valymo paslauga kainuoja daugiau tuo atveju, jei kompiuteris buvo apipiltas saldžiu gėrimu (saldinta kava ar arbata, limonadu, vynu, likeriu ir pan.).

Kokia yra tokios paslaugos  teikimo trukmė ir po kiek laiko vėl bus galima tęsti darbą kompiuteriu? Viskas  priklauso ir vėl nuo to, koks kompiuterio plotas buvo pažeistas, tačiau paprastai  išvalyti kompiuteriai yra grąžinai jau kitą dieną.

Na, o pabaigai – trumpas apstebėjimas apie tai, jog  nepaisant to, kad ši paslauga gelbėja daugeliu atveju,  vienas geriausių pasirinkimų yra apskritai išvengti kompiuterio apipylimo skysčiais, tad belieka tik keisti įpročius – dirbant ar pramogaujant kompiuteriu apskritai nevartoti jokių kompiuterių.

Parašykite komentarą