Vonios kambario baldų pasirinkimas

Vonios kambario baldų pasirinkimas

Vonios kambarys – tai vieta, kur prieš darbo dieną pasisemiame jėgų ir atsikratome nuovargio, jei ji buvo sunki. Šis straipsnis skirtas patarimams, kaip sukurti jaukų kampelį vonios kambaryje, t. y. kaip pasirinkti vonios kambario baldus.

Kokie turėtų būti vonios kambario baldai?

Visi žino, kad vonios kambarys yra patalpa, kurioje yra didelė drėgmė, todėl vonios kambario baldai turi atitikti šį kriterijų.

Taigi, rinkdamiesi vonios kambario baldus atsižvelkite į pagrindinius patarimus:

Kad baldai nepradėtų pūti ir pelyti, turėtumėte rinktis vonios kambario baldus, gerai toleruojančius agresyvią aplinką, t. y. atsparius vandeniui, tada jų išvaizda visada atrodys puikiai.

Jei norite, kad baldus būtų lengviau valyti, rinkitės matinius paviršius, nes išdžiūvus lašams ant jų neliks dėmių.

Baldai turėtų būti padengti apsaugine danga, kad laikui bėgant jų išvaizda dėl drėgmės nesugestų.

Iš kokių medžiagų gaminami vonios kambario baldai?

  • Mediena;
  • Plastmasė;
  • Stiklas;
  • Akmuo;
  • Metalas;.

Tik nuo jūsų priklauso, kokią medžiagą pasirinksite vonios kambario baldams. Vonios kambario baldų asortimentas gana didelis, spintelių ir naktinių staliukų pasirinkimas nesukels jums jokių problemų, vienintelis dalykas, kuriuo reikia pasikliauti, yra baldų derinimas tarpusavyje.

Jei nusprendėte įsigyti vonios kambario baldų komplektą, tai puikus sprendimas, kuris padės sutaupyti laiko, skirto spalvoms parinkti ir derinti.

Kokių baldų reikia vonios kambaryje?

Kad visi buteliukai ir mėgintuvėliai neišsibarstytų ir nebūtų pamesti, turėtumėte įsigyti spintelę po kriaukle, pakabinamą arba grindų spintelę pagal savo pasirinkimą.

Po kriaukle esanti spintelė yra labai patogi ir praktiška naudoti, be to, ji suteikia estetinio patrauklumo, nes paslepia praustuvo apačią (vandentiekį).

Sieninė ir grindų spintelė po praustuvu

Jei trūksta vietos, spintelėje jų telpa kur kas daugiau. Jei patalpa per maža, galite išsiversti su spintele po praustuvu arba siaura spintele po praustuvu.

Vonios kambario veidrodis

Galite nusipirkti su apšvietimu arba be jo, tai skonio reikalas. Be savo tiesioginės funkcijos, veidrodis suteiks kambariui šviesos, harmonijos ir išbaigtumo.

Visada įvertinkite vonios kambaryje statomų baldų matmenis, nes geriau gyventi dideliame kambaryje nei ankštame.

Įsigyti viską, ko reikia Jūsų voniai galite Murestadeco.lt!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.